Poradniki Ciekawostki

Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o pociechach

Pragniesz zagwarantować swoim potomkom rozrywkę na najwyższym poziomie, a równocześnie zatroszczyć się o ich rozwój? Zależy Tobie na tym, by Twoje dzieci były w pełni bezpieczne, a jednocześnie bawiły się de facto bajecznie? Wyszukujesz miejsca, jakie bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do nauczania i edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię zadowoli. To śmiałe Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji poprzez zabawę. Przychodząc do nas ze swoim maluchem masz prawo posiadać pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu odszukasz tu rozrywkę bez zarzutu dostosowaną zarówno do wieku, jak i priorytetów własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla maluchów znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy nadzwyczaj starannie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie pozostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się przeróżne atrakcje dla dzieci. Wszystko szczegółowo zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Proponujemy strefy dobre dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz nadejść z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tu czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje należyte dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Nienagannie zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice dbają nie tylko rozwój własnych pociech, jakkolwiek również ich bezpieczeństwo. Dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym gigantyczny nacisk położony jest na to, żeby dzieci były w istocie bezpieczne. Stawiamy jedynie na akcesoria wykonane z dobrych materiałów. Zależy nam na tym, by wszelkie były dopasowane do wieku korzystających z nich maluchów. W stworzonym przez nas centrum na próżno wypatrywać detalów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie też są tym, czego u nas nie ujrzysz. Przychodząc z synem bądź córką do naszego centrum, nie musisz w następstwie tego obawiać się tego, iż zabawa skończy się traumą. U nas dzieci są w rzeczywistości bezpieczne.

Jaki jest stworzony przez nas cel?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, żeby utworzyć przestrzeń, która będzie bezbłędnie pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem czy też córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie polepszało także pomysłowość Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez których nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w naszym centrum to również pierwszorzędny sposób na to, żeby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli chcesz zagwarantować swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, aby Twoja pociecha była ściśle mówiąc bezpieczna, pragniesz posiadać pewność, iż bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Gorąco zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl

scroll to top