Poradniki Ciekawostki

Dom seniora Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Rezydencja Milanówek to dom opieki inny aniżeli wszystkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet element tego miejsca to nie kwestia przypadku, a przemyślanych decyzji. Skonstruowaliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa kadra wspomoże przejść przez ten skomplikowany etap rozstania i zmiany miejsca zamieszkania. Przyjazność i empatia, z jaką jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do możliwości seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością ustawienia własnych mebli. Wolno również skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – czemu warto nam zaufać?

Miejsce to na wskroś pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie jedynie doskonali, empatyczni, pomocni opiekunowie, jednakowoż także wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do współczesnego, profesjonalnego oprzyrządowania medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez ekspertów, a właściciel przedsiębiorstwa kuchni dba, żeby posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki nadrzędne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką gwarantujemy też przeróżne atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tu, żeby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym i interesującym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być przeszkód. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w cichej, arkadyjskiej okolicy, objęta ślicznym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich można odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Kolosalna powierzchnia budynku zapewni prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu oraz przychylności opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz punktów sprzedaży oraz miejsc usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl

scroll to top