Poradniki Ciekawostki

Czemu warto przyjechać do naszego warsztatu?

Jesteśmy fachowym warsztatem mechaniki samochodowej. Funkcjonujemy na terenie Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców, zapewniając im specjalistyczną wiedzę i kompetentną obsługę. Do każdego kontrahenta przystępujemy w sposób indywidualny. Dopasowujemy wykonywane czynności do jego wymagań oraz potrzeb.

Nasz szeroki zakres usług to:
•    chiptuning aut,
•    serwis filtrów DPF, FAP i EGR,
•    tuning,
•    całkowitą diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Skonstruowany przez nas zespół tworzy wykwalifikowana i doświadczona kadra. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym oraz niezawodnym oprzyrządowaniem, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, w jakim miejscu przystępne ceny idą w parze z najwyższą jakością wykonywanych usług. Jakiekolwiek zlecenie realizujemy terminowo i z najwyższą starannością. Dołącz do ogromnego grona naszych zaspokojonych klientów. Z naszą profesjonalną propozycją możesz zapoznać się na stronie synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega ten proces?
W ramach naszej klarownej bogatej oferty wykonujemy kompleksowy chiptuning aut. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, którzy dostrzegli znacznie większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, znacznie bardziej ekonomiczną jazdę i większe oszczędności paliwa, a także zredukowane zużycie auta. Zamiarem zabiegu jest bo elektroniczne podwyższenie mocy silnika, a w konsekwencji zadbanie o bezpieczeństwo oraz przyjemność prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najważniejszych norm jakości oraz bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu kompletny jego potencjał i możliwości. Powiększamy moc samochodu oraz moment obrotowy, równocześnie wyraźnie ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z naszym konsumentem, aby poznać jego preferencje w tym zakresie. Kierowcy mają pełne przekonanie, że nie narażamy silnika na nadmierny wysiłek, który zdołałby spowodować jego uszkodzenie. Kierowca może w następstwie tego upajać się sprawnie pracującym pojazdem i znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto ma możliwość skorzystać z oferowanej przez nas usługi Dpf Serwis?
Jedną z zazwyczaj wybieranych przez naszych konsumentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych szczegółów pojazdu ma na celu zwiększyć jego efektowność i zmniejszyć zużycie paliwa. Dokładamy wszelkich starań, żeby kierowcy, jacy wybierają skonstruowany przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą i większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Jest to rozwiązanie dla osób, jakie pragną w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w ich samochodzie.
Wizyta w stworzonym przez nas zakładzie jest nieodzowna, jeżeli na desce rozdzielczej pojazdu kierujący zauważy świecącą się kontrolkę filtra cząstek DPF. Jest to sygnał, że niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z normami bezpieczeństwa. Wykorzystujemy sprawdzone metody, które nie powodują dodatkowych defektów pojazdu.

scroll to top