Poradniki Ciekawostki

Carsprint Tarnów wypożyczalnia samochodów

 Oferujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie kompetentną obsługę, komfortową i bezpieczną jazdę i nowoczesne i niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dyscyplinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny opisującej nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają słuszne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych usług skorzystały już dziesiątki zadowolonych kontrahentów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą sprawną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum i poboczne promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. Wobec tego również przygotowaliśmy szeroką ofertę w interesujących cenach. Detale znajdują się na domenie internetowej http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak i dostawczych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując ofertę do jego oczekiwań, wymogów i preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów umożliwia wynajem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze można pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy działające technicznie samochody, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a także stały dostęp do naszego serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem i czystym i porządnym wozem.

Cena najmu wozu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla kompletnego komfortu i satysfakcji naszych kontrahentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Oferujemy konkurencyjne oraz niesłychanie dostępne cenowo auta. Kontrahenci mają do wyboru wiele świetnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów interesującą i kompleksową ofertę wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy kolosalne doświadczenie w branży i bezustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym zamiarem jest całkowite zadowolenie i satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą starannością.

To właśnie dzięki nam nasi konsumenci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub pozyskać bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz gwarantujemy dojazd na konferencję służbową lub też wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas propozycją i skorzystania z usługi najmu samochodu.

scroll to top